Teraryumlar | Teraryum Nedir?

Anasayfa » Teraryumlar | Teraryum Nedir?

Son yıllarda tercih edilen hediye listelerin ilk sıralarında Teraryum yer alıyor. Kocaman doğayı avucumuzun içine alacak kadar küçülterek minimal bir doğa uyguluyoruz. Plastik, cam fanus ya da saksılara küçük küçük işlenen bitkiler ve materyaller bizlere zaman zaman hayal bile kurduruyor. Teraryumlar Cam fanus, kum, taş, çakıl, çeşitli bitkiler ve küçük metaryellerle tasarlanarak yapılmaktadır.

Teraryumlar

Teraryumlar

Son zamanlarda popüler olan ve dört mevsimi içerisinde barındıran dekorasyon oynayan Teraryumlar, ev ve ofis gibi yerlerde dekorasyonları için önemli rol oynuyor. Sevgililer gününde, doğum gününde ve anneler/babalar gününde hediye olarak sıkça tercih ediliyor. Hediye edilecek güne göre yapılan Teraryum modelleri satış listesinde yer alıyor. Hediye edilen teraryumlarda verilmek istenen mesajlar tabii ki çok derin. Bazen romantiklik, bazen hüzün bazen sevgi bazen ise sadece düşünce olabiliyor.

Hediye edilen ya da alınan teraryumlar her zaman en güzel alanda ağırlanmalıdır. Sizlerle birlikte mutlu günlere tanıklık edecek olan bu ürün her daim yanınızda olacaktır. Bakımı oldukça kolay ve uzun ömürlüdür.

Hediye Teraryumlar

Neden Teraryum Hediye Etmeliyim?

Teraryumlar hediyelik ürünlerde en çok sevilen çeşitlerden biridir. Hem dekor hem de çiçek olarak görüldükleri için her ortama uyum sağlar. Bir kişiye hediye alırken düşünmelerimizin ardı arkası kesilmiyor. Bu nedenle teraryum hediye etmek sizler için en doğru seçenek olacaktır. Her özel gün ve duygu için teraryumlar alabilirsiniz;

  • Teşekkür etmek
  • Doğum günü hediyesi olarak gözünüz aydın demek
  • Doğum günü hediyesi olarak iyi ki doğdun demek
  • Geçmiş olsun demek
  • Hayırlı olsun demek

Teraryum seçenekleri fazla olduğundan her fiyattan ürün bulabilirsiniz. Bunun için Modern Dekor’u kontrol etmeyi unutmayın!

Teraryum Fanüs Modelleri
Özel Teraryumlar
Çeşitli Teraryum Modelleri
Teraryumlar
Fanüste Teraryum Modeli
Whatsapp
Modern Dekor
Modern Dekor
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1