Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Biz Kimiz?

Modern Dekor, Modern Çiçek kuruluşu altında Adana’da kurulmuş olup, Adana’da faaliyet göstermektedir.

Modern Dekor, “Sanatımızı işliyoruz” sloganıyla tüm Türkiye’ye ve Yurt dışına hizmet vermekte olup, var olan bağlantısını Türkiye ve Yurt dışında hizmet veren e-Ticaret web siteleriyle daha da güçlendirmeye ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerine ulaşmaya devam etmektedir.

Modern Çiçek çatısı altında Modern Dekor profesyonel ekibiyle 400+ kalemd 1. Kalite Yapay Çiçek ürünlerini kullanarak tercih edilen alanlarda harikalar yaratmaktayız. Alanların ambiyansını, mekanın ruhunu canlandırarak son kullanıcıya bulunduğu ortamda huzurlu vakit geçirmesini sağlıyoruz.
Sürekli yenilenerek, daha da iyisini hedefleyerek sektörümüzün ihtiyacı doğrultusunda 25+ yıldan fazla var olan sektör geçmişimizi daha da ileriye taşıyoruz.
Türkiye ve yurt dışında bulunan müşterilerimizin talebi doğrultusunda 1000+ projede alanları süsleyerek yaşam alanlarını farklılaştırdık ve daha özenli bir alan yarattık. Şirketimiz 1. kalite yapay çiçek ürünlerini kullanmakta olup, tüm alanları canlandırmaya devam ediyoruz.

Vizyon

Sürekli kendini yenileyen, daha farklı Yapay Çiçek ürünlerle modeller çıkartmak ve hayal gücümüzü talep edilen alanlarda muazzamlar yaratmak.

Misyon

Yürüdüğümüz bu özverili yolda en değerli ortaklarımızdan olan profesyonel ekibimiz ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı sağlamak, Türkiye’de kurulan markamızı gelecekte ileriye taşıyarak dünya genelinde markamızın güvenilir ve tercih elçisi olmak.

Whatsapp
Modern Dekor
Modern Dekor
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1