Yapay Sarmaşık Modelleri ve Kullanım Alanları

Yapay Sarmaşık Modelleri ve Kullanım Alanları

Yapay sarmaşıklar, iç ve dış mekanlarda oldukça popüler olan dekor ürünleridir. Canlı sarmaşıkla birebir aynı olan yapay sarmaşıklar kullanılan alanlarda doğal bir atmosfer yaratır. Çeşitliliği bir hayli fazla olan yapay sarmaşıklar her alana uyum sağlayan ve kolay dekor edilebilir ürünlerdir. Renk, model ve boyut seçenekleriyle yaratmak istediğiniz konseptinize göre yapay sarmaşık bulabilirsiniz. Yapay sarmaşıklar yapay çiçeklerle birlikte aranje edilerek yeniden bir konsept yaratmanıza yardımcı olur. Modern Dekor profesyonel ekibi ile yapay çiçek ve bitki sektöründe Türkiye’nin her iline hizmet vererek uygun fiyatlı uygulamaları alanlarınızla buluşturuyor.

yapay sarmaşık kullanım alanları

Yapay Sarmaşık Özellikleri

Doğanın bizlere sunduğu tüm canlı çiçeklerin yapay hali mevcut. Yapay sarmaşıklar da bu kategoride yer alıyor. Alanlarınıza göre her ölçü ve renkte bulunabilen yapay sarmaşıklar uzun yıllar geçse de aynı canlılıkta kalır. Bu sayede farklı dekorlarda kullanılabilir.

1- Yapay Sarmaşık Çeşitleri

Yapay sarmaşıkların yüzlerce çeşidi var. Doğada bulunan canlı sarmaşıkların her rengi yapay sarmaşık ürünlerinde de bulunuyor. Canlı sarmaşıkların yapay hali mevcut olduğundan alan dekorasyonlarınız için bir hayli seçenek var.

yapay sarmaşık fiyatı

2- Yapay Sarmaşık Renk Çeşitleri

Yapay çiçeklerin renk seçenekleri olduğu gibi yapay sarmaşıklarda da seçenek oldukça fazladır. Dekor yapacağınız alanın konsept rengine göre seçebileceğiniz renk ve boyutları rahatlıkla bulabilirsiniz. Canlı sarmaşıklara göre yapay sarmaşıklarda renk solması olmadığı için yıllar geçse de ilk günkü rengiyle kullanmaya devam edebilirsiniz.

3- Yapay Sarmaşık Bakımı

Yapay çiçekler, canlı çiçeklere göre minimum bakım isteyen ürünlerdir. Canlı çiçekler gibi sulama, gübreleme ve güneş ihtiyaçları yoktur. Işıklardan etkilenmez ve solma olmaz. Bu sayede uzun süre taze, canlı ve dayanıklı kalır.

yapay sarmaşık modelleri

Yapay sarmaşıklar her alana uygulanabilir. Avizeden duvara, tavandan dolaba ve sayamadığımız birçok alanda kullanılabilir. Örneğin işletmenize bohem konsepti yaratmak istiyorsanız yapay sarmaşık uygulamaları tam size göre. Modern Dekor profesyonel ekibiyle alana ve konsepte özel olarak uygulamalarını hazırlıyor. Fiyat ve detaylı bilgi için Modern Dekor ile iletişime geçebilirsiniz.

01.06.2024
9
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Modern Dekor
Modern Dekor
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1