Dikey Bahçe Uygulamaları | Dikey Bahçe Nedir?

Anasayfa » Dikey Bahçe Uygulamaları | Dikey Bahçe Nedir?

Dikey Bahçe Dekorasyonu yüzlerce çeşit renkli bitki yapraklarının birleşmesiyle ve özenle tasarlanmasıyla oluşan Dikey Bahçe, son zamanlarda her alanda tercih ediliyor ve dikkatleri üzerine çekiyor. Dikey Bahçe, yapılan alanlara görsel açıdan iyi bir görüntü katması ve yüksek enerjiye sahip olması ile her alana farklı bir atmosfer katıyor. Uygulanan Dikey Bahçe üzerine neon tabela yapılması halinde alana yüksek enerji sağlıyor ve fotoğraf tutkunlarının gözdesi haline geliyor.

Dikey Bahçe

Dikey Bahçe Nasıl Yapılır?

Dikey Bahçe onlarca yapay çiçek ürünlerinin bir araya gelerek özel ölçülere göre strafor (xps levha) üzerine işlenerek yapılır. Dikey Bahçenin kullanım alanına özgü yapay çiçekler ve bu ürünlerin varyasyonuna göre renkler seçilir.

Dikey Bahçe Uygulamaları ve Dikey Bahçe Dekorasyonu

Dikey Bahçe halk arasında yaşayan yeşil duvar ve green wall olarak da bilinmektedir.  Birbirinden farklı bitki yapraklarıyla uygulanan Dikey Bahçe, mos yosunu ile de yapılmaktadır. Bu uygulamanın adı yosun dikey bahçe olarak bilinir. Dikey Bahçenin sayısız modelleri mevcut. Bu modeller yapılacak alanlara göre tasarlanır ve yapılan tasarım Modern Dekor profesyonel ekibimiz tarafından yapılacak alana işlenir.

Dikey Bahçe Modeli

Neden Dikey Bahçe Tercih Etmeliyim?

Dikey Bahçeleri tercih etmek için birden fazla neden sayabiliriz. Fakat başlıca nedenleri; görsel, ekonomik ve huzurlu bir yaşam alanı. Uygulanan alan bir işletme ise müşteri potansiyelini artırabilir. Yapılan alan ev ise doğayı evinize getirmişçesine görüntü ile huzurlu bir yaşam alanı tercih etmiş olursunuz. Dikey Bahçe bulundukları ortama artı katan ve görsel etkisi nedeniyle olumlu bir atmosfer yaratan bitki tasarımlarıdır. Günümüzde artan işletmeler de Dikey Bahçe uygulamasını tanıtım ve reklam olarak da yaptırmaktadır. Hem tanıtım açısından hem görüntü açısından hem de fotoğraf seveler için gözde haline gelen Dikey Bahçeyi tercih etmenizde fayda var.

Dikey Bahçe Dekorasyonu

Dikey Bahçe Bakımı Nasıl Olur?

Uygulanan Dikey Bahçe, 6 ayda bir kez özel spreyiyle temizlenmektedir. Herhangi bir su ve bez teması olmadan özel olarak üretilen spreyiyle hem parlaklığını hem de temizliğini korur.

Dikey Bahçe Dekorları

Hangi Alanlara Dikey Bahçe Yapılır?

Hayal ettiğiniz ve Dikey Bahçe olması gerektiğini düşündüğünüz tüm alanlara Dikey Bahçe uygulaması yapılabilir. Modern Dekor olarak düşündüğünüz alanın görselini bizlere iletmeniz durumunda sizlerin hayal ettiği uygulamayı profesyonel tasarım ekibi tarafından hazırlanıp sizlere sunar. Düşündüğünüz bir alan var ise Modern Dekor’a ulaşmayı unutmayın!

Dikey Bahçenin Önemi
Mekanlarda Dikey Bahçe Kullanımı
Restoranlarda Dikey Bahçe
Dikey Bahçenin Kullanım Alanları
Dikey Bahçe Tasarım Ücretleri
Whatsapp
Modern Dekor
Modern Dekor
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1