Yapay Ağaç ve Bitki Modelleri

Yapay Ağaç ve Bitki Modelleri

Yapay ağaçlar günümüzde kullanım popülerliğini arttırmıştır. Girdiğimiz her mekanda ve alanda yapay ağaç görmek mümkün. Yapay ağaçların tercih edilmesinin en büyük nedeni ise uzun ömürlü ve görüntü olarak gerçek ağaca birebir yakın olmasıdır. Bulunduğu alana yaydığı pozitif enerjiyle dikkatleri üzerine çekeceği gibi her alana da uyum sağlar. Yüzlerce ağaç modeli ve renk seçenekleri olduğu için konseptinize uygun olanı seçmeniz de mümkündür. Doğadan uzak yaşamanız, doğayı ayaklarınıza getirmeyeceğiniz anlamına gelmiyor tabii ki.

yapay ağaç fiyatları

Yapay Ağaç ve Bitki Özellikleri

Modern Dekor profesyonel ekibi ile yapay bitkileri gerçek ağaç gövdesine incelikle uygular. Yapay ağaç uygun fiyat hizmeti veren Modern Dekor’da yüzlerce çeşit ağaç modelini düşündüğünüz renk ve boyutlarda bulabilirsiniz. Saksı üzerine doğal yosun ya da çakıl taşları eklenerek gerçekçi bir görünüm sağlar. Gerçek ağaç gibi solmaz. Uzun zaman geçse de ilk günkü tazeliğini korur.

1- Yapay Ağaç Çeşitleri

Doğada bulunan canlı ağaçların yapay ürünleri mevcuttur. Modern Dekor A kalite ürün kullandığı için gerçeğinden ayırt etmeniz pek mümkün değildir. Yüzlerce çeşit yapay ağaç modeli saksılı bir şekilde bulunuyor. Yapay areka ağacından muz ağacına, zeytin ağacından bahar dalı ağacına ve yüzlerce modeli Modern Dekor’da bulabilirsiniz.

yapay ağaç ve bitki uygulamaları

2- Yapay Ağaç Renk Çeşitleri

Canlı ağaç renkleriyle aynı renklere sahip olan yapay ağaçların alternatif renkleri de mevcut. Konseptinize ve düşüncenize göre yüzlerce ağaç modeli arasından düşündüğünüz modeli bulacağınızdan ve beğeneceğinizden de eminiz.

3- Yapay Ağaç Bakımı

Yapay ağaçların gerçek ağaçlar gibi bakıma ihtiyacı yoktur. Gübre, güneş, su ve hava gibi ihtiyaçları bulunmaz. Bu yüzden canlı ağaçlara göre zahmetsizdir. Kolay taşınabilir olması da dilediğiniz alana taşımanız mümkündür.

uygun fiyat yapay ağaç

Yukarıda da belirttiğimiz gibi yüzlerce çeşit ağaç ve bitki modelleri mevcut. Gerçek ağaca birebir yakınlığıyla alanlarınıza doğayı getirecek yapay ağaçlar Modern Dekor’da. Yüzlerce yapay ağaç ve yapay bitki modeli için Modern Dekor’a ulaşmayı unutmayın!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Modern Dekor
Modern Dekor
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1