Gül Duvar Uygulamaları | Gül Duvar Nedir?

Anasayfa » Gül Duvar Uygulamaları | Gül Duvar Nedir?

Birbirinden farklı renklerdeki gerçeğe yakın yapay güllerin belirli bir alana dekor edilmesiyle oluşan Gül Duvar, günümüzde yaygın olarak kullanılan çiçek dekorasyonları arasında. Daha çok restoran, cafe ve otel gibi işletmelerde tercih edilse de evlerde de uygulama yapılmaktadır. Uygulanan alanlarda doğal, huzurlu ve nezih bir enerji yayar. Cafe, güzellik merkezleri ve restoran gibi yerlerde yapılan Gül Duvar uygulamaları üzerinde neon tabela sıkça tercih ediliyor. Fotoğraf tutkunları için çokça talep görür ve yapılan alan içerisinde doğal bir hava yayar.

Gul Duvar4

Gül Duvar Uygulamaları

Gül Duvar, belirlenen alan üzerine gerek gül aralarına yeşilliklerle gerek sadece gül ile dekor edilir. Yapılan dekor tasarım tamamen kişiye özeldir ve hayal edilen tasarımın aynısı alana uygulanır. Boş kalan ve değerlenmesi gerektiğini düşündüğünüz tüm alanları Modern Dekor canlandırıyor. Uzman tasarım ekibiyle düşündüğünüz alana dijital ortamda tasarım yapar ve diğer tüm ekibiyle alana işler.

Gul Duvar3

Neden Gül Duvar Tercih Etmeliyim?

Gül Duvar tercih etmek için birden fazla neden sayabiliriz. Fakat başlıca nedenleri; görsel, ekonomik ve huzurlu bir yaşam alanı. Uygulanan alan bir işletme ise müşteri potansiyelini artırabilir. Yapılan alan ev ise doğayı evinize getirmişçesine görüntü ile huzurlu bir yaşam alanı tercih etmiş olursunuz. Gül Duvar bulundukları ortama artı katan ve görsel etkisi nedeniyle olumlu bir atmosfer yaratan çiçek tasarımlarıdır. Günümüzde artan işletmeler de Gül Duvar uygulamasını tanıtım ve reklam olarak da yaptırmaktadır. Hem tanıtım açısından hem görüntü açısından hem de fotoğraf seveler için gözde haline gelen Gül Duvar uygulamasını tercih etmenizde fayda var.

Gul Duvar2

Gül Duvar Bakımı Nasıl Olur?

Uygulanan Gül Duvar, 6 ayda bir kez özel spreyiyle temizlenmektedir. Herhangi bir su ve bez teması olmadan özel olarak üretilen spreyiyle hem parlaklığını hem de temizliğini korur.

Gul Duvar1

Hangi Alanlara Gül Duvar Yapılır?

Hayal ettiğiniz ve Gül Duvar olması gerektiğini düşündüğünüz tüm alanlara Gül Duvar uygulaması yapılabilir. Modern Dekor olarak düşündüğünüz alanın görselini bizlere iletmeniz durumunda sizlerin hayal ettiği uygulamayı profesyonel tasarım ekibi tarafından hazırlanıp sizlere sunar. Düşündüğünüz bir alan var ise Modern Dekor’a ulaşmayı unutmayın!

Gul Duvar
Whatsapp
Modern Dekor
Modern Dekor
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1